543313-2026 - Ergebnis
Tschechien – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Odvoz a vagónování dřevní hmoty na území KRNAP a jeho OP
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdvoz a vagónování dřevní hmoty na území KRNAP a jeho OP
BeschreibungPředmětem této Veřejné zakázky, resp. jejích jednotlivých částí, je zajištění prací spočívajících v odvozu a vagónování dřevní hmoty na území Krkonošského národního parku a jeho ochranného pásma dle aktuálních potřeb Zadavatele, vše v podrobnostech specifikovaných v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Interne Kennung24/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
LosLOT-0003
Titel24/2025 LHC Maršov
BeschreibungZajištění prací spočívajících v odvozu a vagónování dřevní hmoty na území lesního hospodářského celku Maršov.
Interne Kennung3