543352-2026 - Ergebnis
Estland – Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste – Mentorteenused Brasiilia ja Ameerika Ühendriikide ekspordiprojekti raames
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mentorteenused Brasiilia ja Ameerika Ühendriikide ekspordiprojekti raames
Beschreibung: Kutsume Teid esitama pakkumust avatud hankemenetluses „Mentorteenus Brasiilia ja Ameerika Ühendriikide ekspordiprojekti raames“. Hankija eesmärk on sõlmida mentorlusteenuste osutamiseks raamlepingud hanke osade kaupa, mille alusel võib hankija projekti raames vastavalt vajadusele tellida mentorteenuseid, et toetada laienemist Brasiilia ja Ameerika Ühendriikide (USA) eksporditurgudele. Mentorteenuseid tellitakse käesoleva riigihanke raames projekti „Eesti tehnoloogiaettevõtete laienemine Brasiilia ja Ameerika Ühendriikide turgudele“ elluviimiseks, mida rahastab Majandus‑ ja Kommunikatsiooniministeerium. Tööde üksikasjalikum tehniline kirjeldus on esitatud lisas 1. Riigihange viiakse läbi elektrooniliselt vastavalt riigihangete seadusele ja muudele Eesti Vabariigis kehtivatele õigusaktidele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 308473-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: USA
Beschreibung: Hanke eesmärk on suurendada mentii teadmisi ja oskusi ettevõtlustegevuse laiendamiseks USA turule. Teenus keskendub ärilise edu ja ekspordikäibe potentsiaali kasvatamisele, pakkudes ettevõttele individuaalset tagasisidet, praktilist juhendamist müügiprotsesside ja äriarendustegevuste osas, tuge potentsiaalsete klientide ja partnerite tuvastamisel ning nendega kontakti loomisel, kontakte potentsiaalsete klientidega turule sisenemiseks ning aktiivset potentsiaalsete müügipartnerite võrgustikku, sealhulgas edasimüüjaid ja teisi partnereid, kes toetavad äritegevuse laiendamist konkreetsel sihtturul. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 308473-0001
Los: LOT-0002
Titel: Brasiilia
Beschreibung: Hanke eesmärk on suurendada mentii teadmisi ja oskusi ettevõtlustegevuse laiendamiseks Brasiilia turule. Teenus keskendub ärilise edu ja ekspordikäibe potentsiaali kasvatamisele, pakkudes ettevõttele individuaalset tagasisidet, praktilist juhendamist müügiprotsesside ja äriarendustegevuste osas, tuge potentsiaalsete klientide ja partnerite tuvastamisel ning nendega kontakti loomisel, kontakte potentsiaalsete klientidega turule sisenemiseks ning aktiivset potentsiaalsete müügipartnerite võrgustikku, sealhulgas edasimüüjaid ja teisi partnereid, kes toetavad äritegevuse laiendamist konkreetsel sihtturul. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 308473-0002