543357-2026 - Wettbewerb
Litauen – Architekturentwurf – Sanatorijos „Versmė“ uždaro baseino su pirčių kompleksu ir kitais inžiner. statiniais B. Sruogos g. 9, Birštone architektūrinės urbanistinės idėjos ir projektav. paslaug. pirkimas_Projekt. konk_tarpt.
Wettbewerbsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sanatorijos „Versmė“ uždaro baseino su pirčių kompleksu ir kitais inžiner. statiniais B. Sruogos g. 9, Birštone architektūrinės urbanistinės idėjos ir projektav. paslaug. pirkimas_Projekt. konk_tarpt.
Beschreibung: Perkamos Sanatorijos „Versmė“ uždaro baseino su pirčių kompleksu ir kitais inžineriniais statiniais B. Sruogos g. 9, Birštone statybos architektūrinių urbanistinių sprendinių projektinio pasiūlymo parengimo ir jo įgyvendinimo paslaugos, t.y. projektavimo paslaugos (projektinių pasiūlymų, techninio darbo projekto parengimo, projekto vykdymo priežiūros paslaugos).
Interne Kennung: 9076076
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001