See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Szpitala Wojewódzkiego im. św. Łukasza w Tarnowie
Beschreibung: Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Szpitala Wojewódzkiego im. św. Łukasza w Tarnowie w tym wędlin , mięsa , mleka dla dzieci itp. - przedmiot został podzielony na 13 zakresów
Vorherige Bekanntmachung: 320214-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1- Mięso i wędliny wieprzowo-wołowe
Beschreibung: Mięso i wędliny wieprzowo-wołowe
Interne Kennung: 1.46
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo skorzystania z prawa opcji które może polegać na: wydłużeniu terminu realizacji umowy w przypadku niewykorzystania jej wartości, jednak o czas nie dłuższy niż 3 miesiące. Zamawiający co do zasady poinformuje Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji nie później niż na 5 dni kalendarzowych przed wydłużeniem czasu trwania umowy.
Los: LOT-0002
Titel: 2 Mięso drobiowe
Beschreibung: Mięso drobiowe
Interne Kennung: 2.46
Los: LOT-0003
Titel: 3 Wędliny drobiowe
Beschreibung: Wędliny drobiowe
Interne Kennung: 3.46
Los: LOT-0004
Titel: 4 - Warzywa i owoce
Beschreibung: Warzywa i owoce
Interne Kennung: 4.46
Los: LOT-0005
Titel: 5 - Warzywa okopowe
Beschreibung: Warzywa okopowe
Interne Kennung: 5.46
Los: LOT-0006
Titel: 6 Artykuły sypkie zbożowe
Beschreibung: Artykuły sypkie zbożowe
Interne Kennung: 6.46
Los: LOT-0007
Titel: 7 Przyprawy
Beschreibung: Przyprawy
Interne Kennung: 7.46
Los: LOT-0008
Titel: 8 Artykuły ogólnospożywcze
Beschreibung: Artykuły ogólnospożywcze
Interne Kennung: 8.46
Los: LOT-0009
Titel: 9 Przetwory owocowo-warzywne
Beschreibung: Przetwory owocowo-warzywne
Interne Kennung: 9.46
Los: LOT-0010
Titel: 10 Woda mineralna
Beschreibung: Woda mineralna
Interne Kennung: 10.46
Los: LOT-0011
Titel: 11 Jaja świeże
Beschreibung: Jaja świeże
Interne Kennung: 11.46
Los: LOT-0012
Titel: 12 Produkty mleczne i deserki dla dzieci
Beschreibung: Produkty mleczne i deserki dla dzieci
Interne Kennung: 12.46
Los: LOT-0013
Titel: 13 Odżywki dla dzieci
Beschreibung: Odżywki dla dzieci
Interne Kennung: 13.46