2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remont dla odnowienia klasy statku PLANETA I.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest remont dla odnowienia klasy statku PLANETA I. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zgodnie z art. 95 ust.1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych Wykonawca zatrudni na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy osoby wykonujące czynności w zakresie prac objętych przedmiotem umowy w tym: osoby wykonujące prace montażowe, demontażowe, instalacyjne, malarskie, spawalnicze. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji oraz egzekwowania wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik 2 do SWZ. 3. Zamawiający nie przewiduje w przedmiotowym postępowaniu zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy pzp. 4. Zamawiający przewiduje dobrowolną wizję lokalną. Nieobowiązkowa, nieskutkującą odrzuceniem oferty w przypadku złożenia jej przez wykonawcę, który nie uczestniczył w wizji. W związku z powyższym termin składania ofert będzie dłuższy od ustawowych terminów minimalnych zgodnie z art. 131 ust. 2 pkt 1 ustawy pzp. Szczegółowe informacje dotyczące wizji lokalnej zawarte są w SWZ.
Interne Kennung: PO-II.2600.15.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50241000 Reparatur und Wartung von Schiffen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy