2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa środowiska serwerowego NFZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa środowiska serwerowego Narodowego Funduszu Zdrowia poprzez: 1.1 Część I Dostawa serwerów poprzez zakup wraz z dostawą fabrycznie nowych, wolnych od wad fizycznych i prawnych, wyprodukowanych nie wcześniej niż 8 miesięcy przed datą dostarczenia do Odbiorcy końcowego 18 sztuk serwerów i 4 sztuk obudów serwerowych wraz z wszelkimi wymaganymi cechami opisanymi w Załączniku Nr 1 „Opis przedmiotu zamówienia” do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 1.2 Część II Dostawa przełączników FC poprzez zakup wraz z dostawą fabrycznie nowych, wolnych od wad fizycznych i prawnych, wyprodukowanych nie wcześniej niż 8 miesięcy przed datą dostarczenia do Odbiorcy końcowego 2 sztuk przełączników FC wraz z wszelkimi wymaganymi cechami opisanymi w Załączniku Nr 1 „Opis przedmiotu zamówienia” do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 376864-2026
Interne Kennung: NFZ01-WAG.251.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Beschreibung: Dostawa przełączników FC
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zamawiający nie stosuje prawa opcji