2. Verfahren
Verfahren
Titel: DODÁVKY TLUMIVEK A ODPORNÍKŮ VN
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek tlumivek a odporníků s vybraným dodavatelem pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu v dodávkách tlumivek a odporníků VN pro bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období 10/2027–10/2033. S ohledem na rozsah zakázky, která je zakázkou nadlimitní bude postupováno dle zákona č.134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění. Zakázka je rozdělená na 3 části ve smyslu § 35 ZZVZ: Část 1. - dodávky zhášecích tlumivek 22kV vč. příslušného sekundárního odporníku Část 2. - dodávky zhášecích tlumivek 35kV vč. příslušného sekundárního odporníku Část 3. - dodávky uzlových odporníků Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci uveřejněné v NEN.
Interne Kennung: N006/26/V00024631
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek tlumivek a odporníků s vybraným dodavatelem pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu v dodávkách tlumivek a odporníků VN pro bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období 10/2027–10/2033. S ohledem na rozsah zakázky, která je zakázkou nadlimitní bude postupováno dle zákona č.134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci uveřejněné v NEN
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1. - dodávky zhášecích tlumivek 22kV vč. příslušného sekundárního odporníku
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek tlumivek a odporníků 22kV s vybraným dodavatelem pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu v dodávkách tlumivek a odporníků VN pro bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období 10/2027–10/2033.
Interne Kennung: Část 1
Los: LOT-0003
Titel: Část 3. - dodávky uzlových odporníků
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek uzlových odporníků s vybraným dodavatelem pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu v dodávkách tlumivek a odporníků VN pro bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období 10/2027–10/2033.
Interne Kennung: Část 3
Los: LOT-0002
Titel: Část 2. - dodávky zhášecích tlumivek 35kV vč. příslušného sekundárního odporníku
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek tlumivek a odporníků 35kV s vybraným dodavatelem pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu v dodávkách tlumivek a odporníků VN pro bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období 10/2027–10/2033.
Interne Kennung: Část 2