See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare MEDICAMENTE CITOSTATICE 15_2026
Beschreibung: Detalierea medicamentelor este prezentata in caietul de sarcini Achizitia are ca obiect Furnizare MEDICAMENTE CITOSTATICE 15_2026 prin incheierea de acorduri cadru. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 19 zile. Termenul limita in care se va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare este in a 11-a zi dinainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 4192960_2026_PAAPD1599750
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CROVALIMABUM 340 mg/ml
Beschreibung: SOL INJ./PERF. 340mg/2ml Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: EPTACOG ALFA ACTIVATUM 50 KIU
Beschreibung: PULB. PT. SOL. INJ.+1 SERINGA PREUMPLUTA CU SOLV. PT. RECONSTITUIRE 50 KIU Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: ROMIPLOSTIMUM 250mcg
Beschreibung: PULB. PT. SOL. INJ. 250mcg Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: SIMOCTOCOG ALFA 1000UI
Beschreibung: PULB+SOLV. PT. SOL. INJ. 1000 UI Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: SIMOCTOCOG ALFA 2000UI
Beschreibung: PULB+SOLV. PT. SOL. INJ. 2000 UI Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: SIMOCTOCOG ALFA 250UI
Beschreibung: PULB+SOLV. PT. SOL. INJ. 250 UI Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: SIMOCTOCOG ALFA 500UI
Beschreibung: PULB+SOLV. PT. SOL. INJ. 500 UI Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: ACIDUM ZOLEDRONICUM 4 mg / 100 ml
Beschreibung: CONC. PT. SOL. PERF. 4 mg/ 100 ml Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: ACIDUM ZOLENDRONICUM 4MG / 5 ML
Beschreibung: CONC. PT. SOL. PERF. 4 mg / 5 ml Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: AFLIBERCEPTUM 25 MG / ML - 100 MG
Beschreibung: CONC. PT. SOL. PERF. 25 mg / ml * 4 ml Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: AFLIBERCEPTUM 25 MG / ML - 200 MG
Beschreibung: CONC. PT. SOL. PERF. 25 mg / ml * 8 ml Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: ASPARAGINAZUM 10000 UI
Beschreibung: PULB. PT. SOL. INJ./PERF. 10000 UI Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: ATEZOLIZUMAB 1200 MG/20 ML
Beschreibung: "CONC. PT. SOL.PERF. 1200MG/20 ML" Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: AVELUMABUM 200 MG
Beschreibung: CONC. PT. SOL.PERF. 20 MG/ML*10 ML Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: BENDAMUSTINUM 100 mg
Beschreibung: PULB. PT. SOL. PERF. 2.5 mg/ml - 100 mg Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: BENDAMUSTINUM 25 mg
Beschreibung: PULB. PT. SOL. PERF. 2.5 mg/ml - 25 mg Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: BUSULFANUM 60 MG
Beschreibung: CONC. PT. SOL. PERF. 6mg/ml * 10 ml Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: CARBOPLATINUM 600 MG
Beschreibung: CONC. PT. SOL. PERF. 600 MG Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: CARFILZOMIBUM 60 mg
Beschreibung: PULB. PT. SOL. PERF. 60 mg Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: CETUXIMABUM 100 MG
Beschreibung: SOL. PERF. 5mg/ml * 20 ML Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: CISPLATINUM 50mg/50ml
Beschreibung: CONC. PT. SOL. PERF. 50mg/50ml Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: CYCLOPHOSPHAMIDUM 200 MG
Beschreibung: PULB. PT. SOL. PERF./INJ. I.V 200mg Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: DECITABINUM 50 MG
Beschreibung: PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. 50 MG Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: DENOSUMAB 120 mg
Beschreibung: SOL INJ. 70mg/ml * 1.7 ml (120 mg) Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: DOCETAXELUM 160mg/ 8ml
Beschreibung: CONC. PT. SOL. PERF. 160mg/ 8ml Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: DOCETAXELUM 20mg/ml * 4 ml (80 mg)
Beschreibung: CONC. PT. SOL. PERF. 20mg/ml *4 ml Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: DOXORUBICINUM 20 mg
Beschreibung: CONC. PT. SOL. PERF. - formulare lipozomală polietilenglicată. 2mg / ml * 10 ml Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: DOXORUBICINUM 50 mg
Beschreibung: PULB. + AMESTC. PT. CONC. PT.DISP. LIPOZOM.PT.PERF (1 FLAC PULB. + 1 FLAC.LIPOZOMI +1 FLAC. SOL.TAMP) 50 mg Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: ETOPOSIDUM 100 MG
Beschreibung: CONC. PT. SOL. PERF. 100 mg Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: ETOPOSIDUM 200 MG
Beschreibung: CONC. PT. SOL. PERF. 200 mg Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: FLUDARABINUM 50 MG
Beschreibung: PULB. PT. SOL. INJ. / PERF. 25mg/ml - 50 mg Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: GEMCITABINUM 1000 mg
Beschreibung: CONC. PT. SOL. PERF. 1000 mg Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: IFOSFAMIDUM 1g
Beschreibung: PULB. PT. SOL. PERF 1g Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: IRINOTECANUM 40 mg
Beschreibung: CONC. PT. SOL. PERF. 20 mg/ml * 2 ml Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: LOMUSTINUM 40 MG
Beschreibung: CAPS. 40 mg Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: MELPHALANUM 200 MG
Beschreibung: PULB + SOLV.PT.SOL PERF. 200 MG / 40 ML Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: MELPHALANUM 50 MG
Beschreibung: PULB+SOLV. PT. SOL. INJ./PERF. 50 mg Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: MERCAPTOPURINUM 50 MG
Beschreibung: COMPR. 50 mg Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: MESNUM 400mg/4ml
Beschreibung: SOL. INJ. 400mg/4ml Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: METHOTREXATUM 20 MG
Beschreibung: SOL. INJ. IN SERINGA PREUMPLUTA 10 MG/ML * 2 ML Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: METHOTREXATUM 10 MG
Beschreibung: SOL INJ. IN SERINGA PREUMPLUTA 10 MG Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: MITOXANTRONUM 20 mg
Beschreibung: CONC. PT. SOL. INJ. 2mg/ml * 10ml Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: MOSUNETUZUMABUM 1 MG
Beschreibung: CONC. PT. SOL. PERF. 1 mg Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: MOSUNETUZUMABUM 30 MG
Beschreibung: CONC. PT. SOL. PERF. 30 mg Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: NIVOLUMABUM 100 mg
Beschreibung: CONC. PT. SOL. PERF. 10 mg / ml - 100 mg / fl Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: NIVOLUMABUM 40 mg
Beschreibung: CONC. PT. SOL. PERF. 10 mg / ml - 40 mg /fl Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: PANITUMUMABUM 100 MG
Beschreibung: CONC. PT. SOL. PERF. 100 mg / 5 ml Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: PANITUMUMABUM 400 MG
Beschreibung: CONC. PT. SOL. PERF. 400 mg / 20 ml Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: PEGCETACOPLANUM 1080 MG
Beschreibung: SOL. PERF 1080 MG (54mg/ml * 20 ml) Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: PEGFILGRASTIMUM 6 mg
Beschreibung: SERINGĂ PREUMPLUTĂ * 0,6ML SOL. INJ. 6 mg Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: PEMBROLIZUMABUM 100 mg
Beschreibung: CONC. PT. SOL. PERF. 100 MG Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: PEMETREXEDUM 500 MG
Beschreibung: PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF 500 MG Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: PEMETREXEDUM 500 MG_CONC. PT. SOL. PERF
Beschreibung: CONC. PT. SOL. PERF. 500 MG Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: PLERIXAFOR 20 mg/ml * 1.2 ml
Beschreibung: SOL. INJ. 20 mg/ml * 1.2 ml Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: PROCARBAZINUM 50 MG
Beschreibung: CAPS 50 mg Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: TAFASITAMABUM 200 mg
Beschreibung: PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. 200mg Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: THIOTEPUM 100 MG
Beschreibung: PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. 100 MG Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: TIOGUANINUM 40 mg
Beschreibung: COMPR. 40 MG Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: TRASTUZUMABUM 420 MG
Beschreibung: PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF 420 MG Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: TREMELIMUMABUM
Beschreibung: CONC. PT. SOL. PERF. 20mg/ml * 15 ml Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: TRETINOINUM 10 MG
Beschreibung: CAPS. MOI 10 MG Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: VACCIN BCG 100mg
Beschreibung: PULB. + SOLV. PT. SUSP. INTRAVEZICALĂ 100mg Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: VINBLASTINUM 10 MG
Beschreibung: SOL INJ. 1mg/ml - 10 ML Cantitatile minime si maxime estimate pe durata intregului acord cadru precum si cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent ce se estimeaza a fi incheiat sunt precizate in Anexa 1 - Lista cantitati si valori estimate din Sectiunea II - Caiet de sarcini.
Interne Kennung: 63