543399-2025 - Ergebnis
Polen – Zerkleinerungsmaschinen – Zakup wraz z dostawą nowego rozdrabniacza z napędem elektrycznym dla Czysty Region Sp. z o. o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wraz z dostawą nowego rozdrabniacza z napędem elektrycznym dla Czysty Region Sp. z o. o.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, jednowałowego rozdrabniacza wolnoobrotowego. Maszyna musi być zabudowana na podwoziu naczepy dwuosiowej (bez konieczności rejestracji tj. dowód rejestracyjny), a także wyposażona w silnik elektryczny oraz hydrostatyczny napęd wału rozdrabniającego. Maszyna musi pochodzić z produkcji seryjnej, nie może być produktem przygotowanym specjalnie tylko na potrzeby tego postępowania. Rok produkcji maszyny: 2025.
Vorherige Bekanntmachung439583-2025
Interne KennungCR.271.22.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensProcedura prowadzona elektronicznie
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42996100 Zerkleinerungsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90524300 Beseitigung von biologischen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
Menge1 Stück