See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU OMO - Touchscreens en toebehoren
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van 50 touchscreens ten behoeve van Ons Middelbaar Onderwijs (OMO). Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS Touchscreens.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30231320 Monitores de pantalla táctil
5. Lote
Lote: LOT-0000