543423-2026 - Ergebnis
Slowakei – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Základné potraviny pre „VINIČKY“, Zariadenie sociálnych služieb Nitra
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Základné potraviny pre „VINIČKY“, Zariadenie sociálnych služieb Nitra
Beschreibung: Zákazka na nákup tovaru s predmetom podrobne vymedzeným v súťažných podkladoch (ďalej len „SP“). Podrobná špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v Časti B1 OPIS PREDMETU ZÁKAZKY a Časti B2 OBCHODNÉ PODMIENKY Súťažných podkladov. Názov predmetu zákazky: Základné potraviny pre „VINIČKY“, Zariadenie sociálnych služieb Nitra Logický celok č. 1 Mäso a mäsové výrobky Logický celok č. 2 Hrubý tovar Logický celok č. 3 Mrazené výrobky Logický celok č. 4 Dodávka vajec Logický celok č. 5 Hydina a hydinové výrobky
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Logický celok č. 1 Mäso a mäsové výrobky
Beschreibung: Zákazka na nákup tovaru s predmetom podrobne vymedzeným v súťažných podkladoch (ďalej len „SP“). Podrobná špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v Časti B1 OPIS PREDMETU ZÁKAZKY a Časti B2 OBCHODNÉ PODMIENKY Súťažných podkladov.
Los: LOT-0002
Titel: Logický celok č. 2 Hrubý tovar
Los: LOT-0003
Titel: Logický celok č. 3 Mrazené výrobky
Los: LOT-0004
Titel: Logický celok č. 4 Dodávka vajec
Los: LOT-0005
Titel: Logický celok č. 5 Hydina a hydinové výrobky