543426-2025 - Wettbewerb
Polen – Industrielle Maschinen – Dostawa części strategicznych do Instalacji Termicznego Przetwarzania z Odzyskiem Energii (ITPOE) w PGE EC S.A. Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa części strategicznych do Instalacji Termicznego Przetwarzania z Odzyskiem Energii (ITPOE) w PGE EC S.A. Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie
BeschreibungDostawa części strategicznych do Instalacji Termicznego Przetwarzania z Odzyskiem Energii (ITPOE) w PGE EC S.A. Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie
Interne KennungPOST/PEC/PEC/UZR/00710/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Dostawa części strategicznych zaworów regulacyjnych ITPOE
BeschreibungCzęść 1 - Dostawa części strategicznych zaworów regulacyjnych ITPOE
Interne KennungPOST/PEC/PEC/UZR/00710/2025 - Część 1
Haupteinstufung (cpv): 42132000 Teile von Hähnen und Ventilen
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji opisanego w art. 441 Ustawy PZP.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Dostawa części strategicznych instalacji waloryzacji żużla ITPOE
BeschreibungCzęść 2 - Dostawa części strategicznych instalacji waloryzacji żużla ITPOE
Interne KennungPOST/PEC/PEC/UZR/00710/2025 - Część 2
Haupteinstufung (cpv): 42140000 Zahnräder, Getriebe- und Antriebselemente
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Dostawa części strategicznych do rusztu paleniskowego ITPOE
BeschreibungCzęść 3 - Dostawa części strategicznych do rusztu paleniskowego ITPOE
Interne KennungPOST/PEC/PEC/UZR/00710/2025 - Część 3
Haupteinstufung (cpv): 42390000 Teile für Brenner, Brennöfen oder Öfen