543442-2026 - Ergebnis
Polen – Gewerbliche Öfen – Urządzenie do półprzemysłowej symulacji procesu regulowanego krzepnięcia i rafinacji stopów metali dla Sieć Badawcza Łukasiewicz- Górnośląski Instytut Technologiczny
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUrządzenie do półprzemysłowej symulacji procesu regulowanego krzepnięcia i rafinacji stopów metali dla Sieć Badawcza Łukasiewicz- Górnośląski Instytut Technologiczny
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia do półprzemysłowej symulacji procesu regulowanego krzepnięcia i rafinacji stopów metali (EŻP) Dostawa Przedmiotu zamówienia nastąpi do siedziby Zamawiającego: 44-100 Gliwice ul. Karola Miarki 12-14 Hala VII. Urządzenie EŻP jest przeznaczone do przeprowadzania kontrolowanego procesu przetapiania elektrożużlowego stali. Urządzenie jest przystosowane do pracy z dwoma różnymi wymiarami stacjonarnych krystalizatorów miedzianych. Każdy z krystalizatorów pozwala na wytwarzanie dedykowanego formatu/wielkości produktu- rafinatu/wlewków. W ramach udzielonego zamówienia Wykonawca jest zobowiązany do wykonania projektu urządzenia, jego wykonania i montażu w siedzibie Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia oraz w Warunkach odbioru urządzenia (załącznik nr 3b). Oferowany przedmiot zamówienia musi: a. być fabrycznie nowy, zaprojektowany w celu spełnienia wymagań Zamawiającego oraz instalacji typu „turn-key solution” (pod klucz), bez znamion użytkowania, a także kompletny i pełnowartościowy. b. powinien spełniać wymagania jakościowe i właściwości określone przez Zamawiającego oraz producenta danego wyrobu; c. odpowiadać co najmniej minimalnym parametrom technicznym, jakościowym i funkcjonalnym określonym w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ). Wszelkie zaproponowane przez Wykonawcę rozwiązania muszą być równoważne (na poziomie nie gorszym) lub lepsze od wskazanych przez Zamawiającego. Ich zastosowanie w żaden sposób nie może wpłynąć negatywnie na prawidłowe funkcjonowanie systemów oraz rozwiązań technicznych i funkcjonalnych przewidzianych w OPZ dla pozostałych sprzętów, urządzeń oraz wyposażenia; d. gwarantować funkcjonalność i niezawodność wykorzystania w zakresie swego przeznaczenia. Wykonawca w ramach realizacji przedmiotu zamówienia jest zobowiązany we własnym zakresie i w cenie Umowy do: a. dostawy przedmiotu zamówienia do miejsca wskazanego przez Zamawiającego w treści SWZ. b. rozładunku przedmiotu zamówienia; c. wniesienia i ustawienia we wskazanym miejscu; d. montażu, instalacji i rozruchu oraz ustawienia urządzeń - przystosowanie do istniejącej infrastruktury; e. przeprowadzenia szkolenia/instruktażu użytkowników Przedmiotu Zamówienia bezpośrednio po uruchomieniu stanowiska, z tłumaczeniem w języku polskim, z obsługi i eksploatacji urządzeń, umożliwiającego sprawną i samodzielną obsługę, przez personel szkoleniowy Wykonawcy; f. ponoszenia odpowiedzialności za szkody wobec osób trzecich, powstałe w wyniku wykonywania czynności związanych z realizacją przedmiotu zamówienia; g. zapewnienia na terenie montażu przedmiotu zamówienia w granicach przekazanych przez Zamawiającego należytego ładu, porządku, przestrzegania przepisów BHP i Ppoż; h. posiadania w całym okresie obowiązywania Umowy ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z dostawą, obejmującej także, do wysokości sumy gwarancyjnej nie mniejszej niż 1 000 000,00 PLN lub pod limitu, odpowiedzialność cywilną za szkody związane z wprowadzeniem produktu do obrotu oraz przedłożenia Zamawiającemu dowodu zawarcia umowy ubezpieczenia, warunków odpowiedzialności ubezpieczyciela oraz dowodu opłacenia składki.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42341000 Gewerbliche Öfen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 51135000 Installation von Brennöfen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia do półprzemysłowej symulacji procesu regulowanego krzepnięcia i rafinacji stopów metali (EP). Dostawa Przedmiotu zamówienia nastąpi do siedziby Zamawiającego: 44-100 Gliwice ul. Karola Miarki 12-14 Hala VII. Urządzenie EŻP jest przeznaczone do przeprowadzania kontrolowanego procesu przetapiania elektrożużlowego stali. Urządzenie jest przystosowane do pracy z dwoma różnymi wymiarami stacjonarnych krystalizatorów miedzianych. Każdy z krystalizatorów pozwala na wytwarzanie dedykowanego formatu/wielkości produktu- rafinatu/wlewków. W ramach udzielonego zamówienia Wykonawca jest zobowiązany do wykonania projektu urządzenia, jego wykonania i montażu w siedzibie Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia oraz w Warunkach odbioru urządzenia (załącznik nr 3b). Oferowany przedmiot zamówienia musi: a. być fabrycznie nowy, zaprojektowany w celu spełnienia wymagań Zamawiającego oraz instalacji typu „turn-key solution” (pod klucz), bez znamion użytkowania, a także kompletny i pełnowartościowy. b. powinien spełniać wymagania jakościowe i właściwości określone przez Zamawiającego oraz producenta danego wyrobu; c. odpowiadać co najmniej minimalnym parametrom technicznym, jakościowym i funkcjonalnym określonym w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ). Wszelkie zaproponowane przez Wykonawcę rozwiązania muszą być równoważne (na poziomie nie gorszym) lub lepsze od wskazanych przez Zamawiającego. Ich zastosowanie w żaden sposób nie może wpłynąć negatywnie na prawidłowe funkcjonowanie systemów oraz rozwiązań technicznych i funkcjonalnych przewidzianych w OPZ dla pozostałych sprzętów, urządzeń oraz wyposażenia; d. gwarantować funkcjonalność i niezawodność wykorzystania w zakresie swego przeznaczenia. dostawy przedmiotu zamówienia do miejsca wskazanego przez Zamawiającego w treści SWZ. b. rozładunku przedmiotu zamówienia; c. wniesienia i ustawienia we wskazanym miejscu; d. montażu, instalacji i rozruchu oraz ustawienia urządzeń - przystosowanie do istniejącej infrastruktury; e. przeprowadzenia szkolenia/instruktażu użytkowników Przedmiotu Zamówienia bezpośrednio po uruchomieniu stanowiska, z tłumaczeniem w języku polskim, z obsługi i eksploatacji urządzeń, umożliwiającego sprawną i samodzielną obsługę, przez personel szkoleniowy Wykonawcy; f. ponoszenia odpowiedzialności za szkody wobec osób trzecich, powstałe w wyniku wykonywania czynności związanych z realizacją przedmiotu zamówienia; g. zapewnienia na terenie montażu przedmiotu zamówienia w granicach przekazanych przez Zamawiającego należytego ładu, porządku, przestrzegania przepisów BHP i Ppoż; h. posiadania w całym okresie obowiązywania Umowy ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z dostawą, obejmującej także, do wysokości sumy gwarancyjnej nie mniejszej niż 1 000 000,00 PLN lub pod limitu, odpowiedzialność cywilną za szkody związane z wprowadzeniem produktu do obrotu oraz przedłożenia Zamawiającemu dowodu zawarcia umowy ubezpieczenia, warunków odpowiedzialności ubezpieczyciela oraz dowodu opłacenia składki. Szczegółowy opis postępowania jest zawarty w dokumentacji postępowania - Specyfikacja Warunków Zamówienia i załącznikach: Projektowane postanowienia umowne; Opis przedmiotu zamówienia; Warunki odbioru urządzenia; Rzuty pomieszczeń
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowień oraz zastosowania prawa opcji. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany umowy na warunkach opisanych w dokumentacji postępowania: załącznik nr 3a do Specyfikacji Warunków Zamówienia - Projektowane postanowienia umowne §10