543472-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen unter Einsatz von Luftfahrzeugen – Provedení vizuálních leteckých kontrol vedení přenosové soustavy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProvedení vizuálních leteckých kontrol vedení přenosové soustavy
BeschreibungPředmětem plnění je zajištění plánovaných a výchozích vizuálních leteckých kontrol elektrických vedení (dále jen LKV) napěťových úrovní 110kV, 220kV a 400kV za pomocí leteckých prostředků (helikoptéra/vrtulník , bezpilotní prostředky) dle Řádu preventivní údržby ČEPS, a.s., adresné přílohy AP001A. Hlavním obsahem letecké kontroly je detailní nasnímání obrazového materiálu jednotlivých částí elektrického vedení, který bude zaměřen především na ocelové stožárové konstrukce včetně veškerého příslušenství (izolátorové závěsy, armatury, aj.) a na jednotlivé komponenty v rozpětí (fázové vodiče, zemnící lana, armatury, značení, aj.) ve formě videozáznamu nebo statických snímků včetně předání těchto dat objednateli. Součástí předmětu plnění je detekce závad nebo poruch bezprostředně ohrožujících nebo omezujících provozuschopnost kontrolovaného vedení a neprodlené nahlášení těchto zjištění objednateli. Komplexní vyhodnocení videozáznamů nebo statických snímků předaných poskytovatelem si zajistí objednatel. Dále je součástí předmětu plnění i snímkování el. stanic.
Interne Kennung2024101011
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60440000 Dienstleistungen unter Einsatz von Luftfahrzeugen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
LosLOT-0006
TitelProvedení vizuálních leteckých kontrol vedení přenosové soustavy - podoblast Východ Jih
Interne Kennung2024101011-6
Optionen
Beschreibung der Optionenviz zadávací dokumentace
LosLOT-0001
TitelProvedení vizuálních leteckých kontrol vedení přenosové soustavy (část Západ Sever)
Interne Kennung2024101011-1
LosLOT-0002
TitelProvedení vizuálních leteckých kontrol vedení přenosové soustavy (část Západ Jih)
Interne Kennung2024101011-2
LosLOT-0003
TitelProvedení vizuálních leteckých kontrol vedení přenosové soustavy - Střed Sever
Interne Kennung2024101011-3
LosLOT-0004
TitelProvedení vizuálních leteckých kontrol vedení přenosové soustavy - Střed Jih
Interne Kennung2024101011-4
LosLOT-0005
TitelProvedení vizuálních leteckých kontrol vedení přenosové soustavy - podoblast Východ Sever
Interne Kennung2024101011-5