2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa czujników na potrzeby IMGW-PIB z podziałem na 10 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Dostawa czujników na potrzeby IMGW-PIB z podziałem na 10 części”. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 10 części. 3. Opis części zamówienia: 1) Część nr 1 zamówienia – „Dostawa widzialnościomierzy”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja Techniczna dla części nr 1 zamówienia; 2) Część nr 2 zamówienia – „Dostawa przyrządów pomiarowych do magazynu krytycznego systemu AWOS cz.1”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1B do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja Techniczna dla części nr 2 zamówienia; 3) Część nr 3 zamówienia – „Dostawa przyrządów pomiarowych na sieć PSHM część 1”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1C do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja Techniczna dla części nr 3 zamówienia; 4) Część nr 4 zamówienia – „Dostawa przyrządów pomiarowych na sieć PSHM część 2”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1D do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja Techniczna dla części nr 4 zamówienia; 5) Część nr 5 zamówienia – „Dostawa przyrządów pomiarowych na sieć PSHM część 3”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1E do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja Techniczna dla części nr 5 zamówienia; 6) Część nr 6 zamówienia – „Dostawa przyrządów pomiarowych na sieć PSHM część 4”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1F do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja Techniczna dla części nr 6 zamówienia; 7) Część nr 7 zamówienia – „Dostawa przyrządów pomiarowych na sieć PSHM część 5”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1G do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja Techniczna dla części nr 7 zamówienia; 8) Część nr 8 zamówienia – „Dostawa czujników tlenowych do rejestratorów na wodowskazach Wilga Łagiewniki oraz Rudawa Balice”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1H do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja Techniczna dla części nr 8 zamówienia; 9) Część nr 9 zamówienia – „Dostawa przyrządów pomiarowych do magazynu krytycznego systemu AWOS cz.2”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1I do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja Techniczna dla części nr 9 zamówienia; 10) Część nr 10 zamówienia – „Zakup zintegrowanych czujników poziomu wody, temperatury z modułem transmisji danych GSM”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1J do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja Techniczna dla części nr 10 zamówienia.
Interne Kennung: WZP.270.23.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa widzialnościomierzy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w Części nr 1 zamówienia jest dostawa widzialnościomierzy: - widzialnościomierz z miernikiem luminancji tła – 2 sztuki; - widzialnościomierz z miernikiem luminancji tła i kalibratorem do miernika luminancji tła –2 sztuki; - widzialnościomierz z detektorem pogody bieżącej i kalibratorem do widzialnościomierza – 3 sztuki; - widzialnościomierz z detektorem pogody bieżącej – 4 sztuki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja Techniczna dla części nr 1 zamówienia;
Interne Kennung: Część nr 1 zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa przyrządów pomiarowych do magazynu krytycznego systemu AWOS cz.1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w Część nr 2 zamówienia jest dostawa przyrządów pomiarowych do magazynu krytycznego systemu AWOS cz.1: - barometr - 6 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1B do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja Techniczna dla części nr 2 zamówienia;
Interne Kennung: Część nr 2 zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa przyrządów pomiarowych na sieć PSHM część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w Części nr 3 zamówienia jest dostawa przyrządów pomiarowych na sieć PSHM część 1: - czujnik temperatury sztuk 20; - czujnik temperatury i wilgotności sztuk 10; - konwerter sygnału sztuk 5; - sonda temperatur gruntowych sztuk 10. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1C do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja Techniczna dla części nr 3 zamówienia;
Interne Kennung: Część nr 3 zamówienia
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa przyrządów pomiarowych na sieć PSHM część 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w Części nr 4 zamówienia jest dostawa przyrządów pomiarowych na sieć PSHM część 2; - czujnik stanu wody (ciśnieniowy zamknięty) 20m: 20 sztuk; - czujnik stanu wody (ciśnieniowy zamknięty) 40m: 20 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1D do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja Techniczna dla części nr 4 zamówienia;
Interne Kennung: Część nr 4 zamówienia
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa przyrządów pomiarowych na sieć PSHM część 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w Części nr 5 zamówienia jest dostawa przyrządów pomiarowych na sieć PSHM część 3; - czujnik pływakowy (Encoder) - sztuk 10. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1E do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja Techniczna dla części nr 5 zamówienia;
Interne Kennung: Część nr 5 zamówienia
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa przyrządów pomiarowych na sieć PSHM część 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w Części nr 6 zamówienia jest dostawa przyrządów pomiarowych na sieć PSHM część 4: - czujnik grubości pokrywy śnieżnej - sztuk 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1F do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja Techniczna dla części nr 6 zamówienia;
Interne Kennung: Część nr 6 zamówienia
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa przyrządów pomiarowych na sieć PSHM część 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w Części nr 7 zamówienia jest dostawa przyrządów pomiarowych na sieć PSHM część 5: - czujnik pomiaru wilgotności gleby - sztuk 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1G do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja Techniczna dla części nr 7 zamówienia;
Interne Kennung: Część nr 7 zamówienia
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa czujników tlenowych do rejestratorów na wodowskazach Wilga Łagiewniki oraz Rudawa Balice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w Części nr 8 zamówienia jest dostawa czujników tlenowych do rejestratorów na wodowskazach Wilga Łagiewniki oraz Rudawa Balice: - miernik do optycznego pomiaru tlenu rozpuszczonego w wodach płynących, wraz z elementami niezbędnymi do montażu (2 sztuki); - system czyszczący wraz ze skrzynką autonomicznego sterowania do mechanicznego czyszczenia czujnika tlenu (2 sztuki). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1H do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja Techniczna dla części nr 8 zamówienia;
Interne Kennung: Część nr 8 zamówienia
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa przyrządów pomiarowych do magazynu krytycznego systemu AWOS cz.2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w Części nr 9 zamówienia jest dostawa przyrządów pomiarowych do magazynu krytycznego systemu AWOS cz.2: - wiatromierz ultradźwiękowy - 16 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1I do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja Techniczna dla części nr 9 zamówienia;
Interne Kennung: Część nr 9 zamówienia
Los: LOT-0010
Titel: Zakup zintegrowanych czujników poziomu wody, temperatury z modułem transmisji danych GSM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w Części nr 10 zamówienia jest zakup zintegrowanych czujników poziomu wody, temperatury z modułem transmisji danych GSM: - urządzenia do pomiaru stanu wody, temperatury wody wraz z modułem komunikacyjnym - 8 sztuk; - nieinwazyjny rurowy system montażu do wodowskazów - 8 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1J do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja Techniczna dla części nr 10 zamówienia.
Interne Kennung: Część nr 10 zamówienia