2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přístavba gymnázia včetně stavebních úprav stávající budovy
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je přístavba nové části gymnázia a změna dokončené stavby stávající budovy gymnázia. Jedná se o stavbu trvalou pro školství. Stavbou dojde ke zvýšení kapacity školy z 300 na 480 studentů. Dojde také k vytvoření prostředí pro samostudium, týmovou práci na školních projektech, neformální setkávání mezi studenty, ale také s pedagogy i o nabídnutí místa pro odpočinek a rozšíření prostoru šaten.
Interne Kennung: P26V00004853
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: § 58 odst. 3 ZZVZ: Po uplynutí lhůty pro podání žádostí o účast zadavatel posoudí kvalifikaci účastníků zadávacího řízení a vyloučí z účasti v zadávacím řízení účastníky zadávacího řízení, kteří neprokázali splnění kvalifikace. Nevyloučeným účastníkům zadávacího řízení zašle písemnou výzvu k podání nabídek, a to všem současně. Výzva k podání nabídek musí obsahovat náležitosti stanovené v příloze č. 6 k ZZVZ. Zadavatel nestanovuje Minimální počet účastníků, kteří musí být vyzváni k účasti ve druhé fázi zadávacího postupu. Hodnota 5 je níže uvedena pouze z důvodu validačních pravidel.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214220 Bau von weiterführenden Schulen, 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 10.1.1 VYHRAZENÁ ZMĚNA ZÁVAZKU VE VZTAHU K TERMÍNU REALIZACE Zadavatel si vyhrazuje možnost prodloužení termínu realizace díla z následujících důvodů: - z důvodu vyšší moci nebo jiných neočekávaných okolností, které nastaly bez zavinění některé ze smluvních stran; - přerušení stavebních prací z důvodu nepříznivých klimatických podmínek, které by bránily nebo zcela vylučovaly kvalitní provádění stavebních prací nebo by jejich provedení nebylo možné bez porušení technologických postupů, které by mělo vliv na kvalitu prováděných prací; - z důvodu zjištění v rámci probíhajícího archeologického průzkumu; - nutnosti realizace dodatečných stavebních prací nebo změn stavebních prací, které budou mít prokazatelně vliv na prodloužení doby realizace díla. 10.1.2 VYHRAZENÁ ZMĚNA ZÁVAZKU VE VZTAHU K NAVÝŠENÍ NABÍDKOVÉ CENY Zadavatel si vyhrazuje možnost změny nabídkové ceny z následujících důvodů: - Změna zákonem stanovené sazby daně - Inflační doložka dle zadávací dokumentace