2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sportkleding herpublicatie
Beschreibung: Beschrijving (Nederlands): De opdracht betreft het op afroep, onder een raamovereenkomst, leveren van sportkleding ten behoeve van Multisport. De opdracht wordt in 1 perceel op de markt gezet. Dit perceel bestaat uit sportkleding voor militairen en sportkleding voor sportinstructeurs in dienst van het ministerie van Defensie.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie selectieleidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18412000 Sportkleidung
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 2 129 052 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst bevat 4 opties, elke met een omvang van 50% van de totale opdracht.