543514-2025 - Ergebnis
Tschechien – Fahrzeuge für Abfall und Abwasser – Dodávka nového nákladního vozidla pro svoz komunálního odpadu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka nového nákladního vozidla pro svoz komunálního odpadu
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks nového nákladního vozidla pro svoz komunálního odpadu pro Technické služby města Jičína třídy N3 Předmět plnění veřejné zakázky je podrobně specifikován v příloze č. 1 Technická specifikace, která je přílohou zadávací dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungTSJC_2025_Svozový vůz