2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úklidové služby - Hřbitovy a pohřební služby hl. m. Prahy
Beschreibung: Předmětem zakázky je zajištění poskytování služeb pravidelného i mimořádného úklidu vnitřních prostor pro Hřbitovy a pohřební služby hl. m. Prahy. Bude se jednat o úklid administrativních budov zadavatele, ale i krematorií a obřadních síní (budovy s vysokými stropy).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Úklidové služby - Hřbitovy a pohřební služby hl. m. Prahy