543534-2026 - Auftragsänderung
Ungarn – Bauarbeiten für Schulgebäude – Infrastrukturális fejlesztés - Deák - RRF
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Infrastrukturális fejlesztés - Deák - RRF
Beschreibung: A közbeszerzés tárgya: Infrastrukturális fejlesztést megvalósító építési beruházás az RRF-2.2.2-23-2023-00006 azonosítószámú projekt keretében - Székesfehérvári SZC Deák Ferenc Technikum és Szakképző Iskola Építési beruházás A közbeszerzési eljárás mennyisége: Az RRF-2.2.2-23-2023-00006 azonosítószámú projekt keretében a Székesfehérvári SZC Deák Ferenc Technikum és Szakképző Iskola infrastrukturális fejlesztését megvalósító építési beruházás - Épületbővítés Főbb mennyiségi adatok: • A bővítés 575 m2-rel növeli telek beépítését. • Az épületbővítés 1595 m2 hasznos alapterületű, 4 szintes épületrész. • Az alapozás monolit vasbeton pontalapokra kerülő előregyártott 20 db vasbeton kehelyalap. • Előregyártott vasbeton vázszerkezet (60 db pillér, 60 db gerenda, 102 db födémpalló) • A vázkitöltő fal hőszigetelő kerámia falazóelemmel készül. A merevítő falak monolit vasbeton szerkezetűek. A válaszfalak szerelt szerkezetűek, 2 rétegű gipszkarton burkolattal. • Fa fedélszerkezet által lefedett terület 647 m2. A tető felülete 732 m2 kettős fedésű cseréppel fedve. • A homlokzatok felülete 1198 m2, ebből a nagytáblás kerámia lapokkal burkolt átszellőztetett szerelt falburkolat felülete 826 m2, a homlokzati nyílászárók felülete 179 m2, függönyfal felülete 193 m2. • Az összes padlóburkolat 1701 m2, ebből greslap 645 m2, vinyl 566 m2, padlószőnyeg 42 m2, műgyanta 448 m2. • A fűtési hőenergia biztosítására 2 db 63 kW és 2 db 77,5 kW teljesítményű hőszivattyúval táplált rendszer kiépítése. • Az épületben hővisszanyerő szellőztető rendszer kerül kialakításra. • 17 kVA teljesítményű napelemes rendszer kiépítése. • Erősáramú hálózat (erőátviteli és világítási rendszer) kiépítése. • Gyengeáramú rendszerek (IT hálózat, épület automatika, tűzjelző, riasztó, kamera) kiépítése. • 1 db 675 kg teherbírású felvonó beépítése. • 12 db térkő burkolatú parkoló (ebből 1 db akadálymentes) és belső közlekedési utak építése, parképítési munkák. Ajánlatkérő tájékoztatja az Ajánlattevőket, hogy a nyertes Ajánlattevő feladata a használatbavételi eljárás lebonyolítása és a használatbavételi engedély megszerzése Ajánlatkérő meghatalmazása alapján. Amennyiben az építési beruházás valamely eleme(i) tekintetében bármilyen engedély megszerzése szükséges a beruházás rendeltetésszerű használatához, a nyertes Ajánlattevő feladata a vonatkozó engedélyezési eljárás(ok) lebonyolítása és a szükséges engedély(ek) megszerzése Ajánlatkérő meghatalmazása alapján (pl.: tűzjelző rendszer). Opcionális mennyiség: Ajánlatkérő az opcionális mennyiségek lehívására két alkalommal jogosult az alábbiak szerint. Az első alkalommal Ajánlatkérő az ajánlatok bírálatát követően a legkedvezőbb érvényes ajánlat alapján megvizsgálja a fennmaradó fedezet összegét és ennek megfelelően dönt az opció lehívásáról, illetve a lehívandó opcionális tételekről és azok lehívandó mértékéről. Ajánlatkérő az opció lehívásáról, a lehívandó tételekről és azok mértékéről legkésőbb a szerződéskötés napján tájékoztatja a nyertes Ajánlattevőt. A második alkalommal Ajánlatkérő a szerződéskötést követően, a szerződés teljesítési szakaszában megvizsgálja az RRF-2.2.2-23-2023-00006 azonosítószámú projekt keretében rendelkezésre álló forrásokat és ennek megfelelően dönt az opció további lehívásáról, illetve a lehívandó opcionális tételekről és azok lehívandó mértékéről. Ajánlatkérő az opció lehívásáról és annak mértékéről legkésőbb a szerződés hatálybalépését követő 90. naptári napig tájékoztatja a nyertes Ajánlattevőt. Ajánlatkérő tájékoztatja az Ajánlattevőket, hogy az opcionális mennyiségek részben (pl. csak egyik tetőszakasz), illetve munkafolyamatonként (tételenként) is (pl. csak a tetőablakok cseréje) lehívhatók.   Opcionális tételek: • Meglévő épületnél a manzárdtető felső részén a héjazat bontása és helyszíni deponálása • Meglévő épületnél a manzárdtető felső részén a tetőszerkezet (lécezés, tetőfólia, bádogozás, felülvilágító, fedélszerkezet) bontása. • Kémények visszabontása padlásfödémig. • Meglévő épületnél a manzárdtető felső részén új 1400 m2-es tetőszerkezet építése. • Meglévő épületnél tetőablakok bontása és új tetőablakok beépítése 141 db mennyiségben. • Meglévő épületnél a zárófödém feletti tönkrement födém hőszigetelés bontása, új táblás ásványi hőszigetelés beépítése 1200 m2-en. Felhívjuk a tisztelt Ajánlattevő figyelmét, hogy ahol a dokumentációban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetőleg szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás történik, az csak a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében történik, és mellé minden alkalommal oda értendő a „vagy azzal egyenértékű” kifejezés is. Ajánlatot az előírt vagy az azzal műszaki paraméterei tekintetében egyenértékű termékekkel lehet tenni. Az építési beruházás engedély köteles építési beruházás. A további mennyiségi adatokat, a részletes minőségi- és műszaki elvárásokat a Közbeszerzési Dokumentumok részét képező tervdokumentáció és az árazatlan költségvetés tartalmazza. CPV kód: 45214200-2 Iskolaépületek kivitelezése 45214220-8 Középiskola építése 45210000-2 Magasépítési munka 45262700-8 Épület-átalakítási munka 45262800-9 Épület-bővítési munka 45350000-5 Gépészeti szerelések 45315000-8 Fűtés és egyéb villamos épület-berendezések villamos szerelése 45315100-9 Villamos gépészeti szerelési munkák
Interne Kennung: EKR001884852024
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR001884852024/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45214220 Bau von weiterführenden Schulen, 45262700 Umbau von Gebäuden, 45262800 Ausbau von Gebäuden, 45315000 Heizungs- und sonstige Elektroinstallationen in Gebäuden, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45350000 Maschinentechnische Installationen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcionális mennyiség: Ajánlatkérő az opcionális mennyiségek lehívására két alkalommal jogosult az alábbiak szerint. Az első alkalommal Ajánlatkérő az ajánlatok bírálatát követően a legkedvezőbb érvényes ajánlat alapján megvizsgálja a fennmaradó fedezet összegét és ennek megfelelően dönt az opció lehívásáról, illetve a lehívandó opcionális tételekről és azok lehívandó mértékéről. Ajánlatkérő az opció lehívásáról, a lehívandó tételekről és azok mértékéről legkésőbb a szerződéskötés napján tájékoztatja a nyertes Ajánlattevőt. A második alkalommal Ajánlatkérő a szerződéskötést követően, a szerződés teljesítési szakaszában megvizsgálja az RRF-2.2.2-23-2023-00006 azonosítószámú projekt keretében rendelkezésre álló forrásokat és ennek megfelelően dönt az opció további lehívásáról, illetve a lehívandó opcionális tételekről és azok lehívandó mértékéről. Ajánlatkérő az opció lehívásáról és annak mértékéről legkésőbb a szerződés hatálybalépését követő 90. naptári napig tájékoztatja a nyertes Ajánlattevőt. Ajánlatkérő tájékoztatja az Ajánlattevőket, hogy az opcionális mennyiségek részben (pl. csak egyik tetőszakasz), illetve munkafolyamatonként (tételenként) is (pl. csak a tetőablakok cseréje) lehívhatók.   Opcionális tételek: • Meglévő épületnél a manzárdtető felső részén a héjazat bontása és helyszíni deponálása • Meglévő épületnél a manzárdtető felső részén a tetőszerkezet (lécezés, tetőfólia, bádogozás, felülvilágító, fedélszerkezet) bontása. • Kémények visszabontása padlásfödémig. • Meglévő épületnél a manzárdtető felső részén új 1400 m2-es tetőszerkezet építése. • Meglévő épületnél tetőablakok bontása és új tetőablakok beépítése 141 db mennyiségben. • Meglévő épületnél a zárófödém feletti tönkrement födém hőszigetelés bontása, új táblás ásványi hőszigetelés beépítése 1200 m2-en.