2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky kancelářských potřeb a papíru pro resort statutárního města Ostravy
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS jsou dodávky kancelářských potřeb a kancelářského papíru. Příkladmo se jedná o dodávky bloků a sešitů, desek a rychlovazačů, lepidel a balících pásek, obálek, archivačních potřeb, poznámkových a samolepících bloků, psacích potřeb, kancelářských doplňků, tiskopisů, školních a výtvarných potřeb, papírových výrobků a kancelářského papíru či jiných druhů zboží v kategorii kancelářských potřeb.
Interne Kennung: 134/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o zavedení dynamického nákupního systému dle § 138 ZZVZ, ve kterém Zadavatel postupuje přiměřeně podle pravidel pro užší řízení.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31440000 Batterien, 44425100 Gummiringe, 37820000 Kunstbedarf, 31411000 Alkalibatterien, 22800000 Register, Rechnungsbücher, Ordner, Formulare und anderes bedrucktes Büromaterial aus Papier oder Pappe, 22600000 Tinte, 30191000 Büroausstattung außer Möbeln, 30197600 Verarbeitetes Papier und Pappe, 30197640 Selbstdurchschreibendes Papier oder Durchschlagpapier, 30197644 Xerografisches Papier
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22600000 Tinte, 37820000 Kunstbedarf, 44425100 Gummiringe, 31440000 Batterien, 31411000 Alkalibatterien, 22800000 Register, Rechnungsbücher, Ordner, Formulare und anderes bedrucktes Büromaterial aus Papier oder Pappe, 30191000 Büroausstattung außer Möbeln, 30197600 Verarbeitetes Papier und Pappe, 30197640 Selbstdurchschreibendes Papier oder Durchschlagpapier, 30197644 Xerografisches Papier