2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia na terenie Gminy Tczew na lata 2022-2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa oświetlenia ulic, dróg i innych otwartych terenów publicznych na terenie Gminy Tczew. Zadanie obejmuje w szczególności podjęcie wszelkich czynności niezbędnych do zapewnienia oświetlenia terenów publicznych na terenie Gminy Tczew.
Interne Kennung: RIT.271.1.56.2021
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia na terenie Gminy Tczew polegać ma w szczególności na: 1) kompleksowej nieprzerwalnej usłudze oświetlenia przy wykorzystaniu posiadanej infrastruktury będącej własnością Wykonawcy oraz majątku Zamawiającego, 2) utrzymaniu posiadanej infrastruktury wykorzystywanej do wykonania Usługi w dobrym stanie technicznym, umożliwiającym świadczenie Usługi Kompleksowej, o należytej jakości na zasadach ciągłych, w tym przeprowadzania napraw, remontów lub wymiany awaryjnej poszczególnych urządzeń wchodzących w skład tej infrastruktury w zakresie w jakim zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wedle najlepszej profesjonalnej wiedzy Wykonawcy i ustalonych zwyczajów, niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania infrastruktury, 3) utrzymaniu majątku Zamawiającego wykorzystywanego do wykonania usługi w dobrym stanie technicznym, umożliwiającym świadczenie Usługi kompleksowej, o należytej jakości na zasadach ciągłych, w tym przeprowadzania napraw, remontów lub wymiany awaryjnej poszczególnych urządzeń wchodzących w skład tej infrastruktury w zakresie w jakim zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wedle najlepszej profesjonalnej wiedzy Wykonawcy i ustalonych zwyczajów, niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania infrastruktury, 4) bieżącym monitorowaniu sprawności infrastruktury, 5) zapewnieniu oświetlenia w obszarze funkcjonowania infrastruktury nieprzerwalnie w porze od zmierzchu do świtu, 6) uzyskaniu niezbędnych zgód, uzgodnień i pozwoleń koniecznych do funkcjonowania wymaganego przez Zamawiającego oświetlenia na terenie Gminy Tczew.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung