See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NL-Petten: Diensten kadercontract voor onderhoud en kleine werken betreffende werktuigbouwkundige installaties van het GCO Petten waaronder sanitair, verwarming en ventilatie, inclusief levering van materiaal
Beschreibung: Het Gemeenschappelijk Centrum voor Onderzoek (GCO) te Petten heeft behoefte aan een aangaan van een overeenkomst met een partij die ondersteuning biedt bij het onderhoud van de werktuigbouwkundige installaties van het GCO. De voornaamste installatie groepen die hieronder vallen zijn sanitair, verwarming en ventilatie. De ondersteuning zal minimaal bestaan uit dagelijkse inzet van een monteur op de locatie Petten ten behoeve van het reguliere onderhoud en uitvoering van kleine werken en projecten. Tevens dient de toekomstige contractant een werkvoorbereider beschikbaar te stellen die voornamelijk op eigen locatie werkzaam zal zijn ter ondersteuning van de uitvoering van dit contract. Daarnaast kan inzet nodig zijn van een hulpmonteur of een STEK-monteur op de locatie van het GCO. Het bestellen en aanleveren van materiaal ten behoeve van het onderhoud, kleine werken en projecten is eveneens onderdeel van het contract.
Vorherige Bekanntmachung: 172985-2026
Interne Kennung: EC-JRC/PTT/2026/OP/0369
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45330000 Installateurarbeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: op voorwaarde dat zij in overeenstemming zijn met het basisproject, kunnen nieuwe diensten of werken bestaande in de herhaling van soortgelijke diensten of werken tot 50 % van de oorspronkelijke opdracht aan de oorspronkelijke contractant worden toevertrouwd via een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande aankondiging van een opdracht.
2. Procedimiento
Procedimiento
Anuncio anterior: 172985-2026
Identificador interno: EC-JRC/PTT/2026/OP/0369
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50000000 Servicios de reparación y mantenimiento
5. Lote
Lote: LOT-0001
Clasificación adicional (cpv): 45331000 Trabajos de instalación de calefacción, ventilación y aire acondicionado, 45330000 Trabajos de fontanería
Opciones: