543577-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – PD – SÚ objektů A a D
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPD – SÚ objektů A a D
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je vypracování kompletní projektové dokumentace, inženýrské činnosti a výkonu autorského dozoru v souvislostí s plánovanou realizací investiční akce „PD – SÚ objektů A a D“ v areálu Fakultní nemocnice Olomouc. Vypracování kompletní projektové dokumentace a poskytnutí dalších výkonů a služeb pro následnou realizaci stavby bude v rozsahu a způsobem stanoveným příslušnými ustanoveními zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu, v platném znění, vyhlášky č. 499/2006 Sb., o dokumentaci staveb a vyhlášky č. 169/2016 Sb., o stanovení rozsahu dokumentace veřejné zakázky na stavební práce a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr. Podrobná specifikaci a rozsah zpracovávané PD je obsahem příloh zadávací dokumentace, tj. příloha příloha č. 2 - návrh smlouvy o dílo včetně jejich příloh a příloha č. 3 – technická dokumentace.
Interne KennungVZ-2026-000367
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71311000 Beratung im Tief- und Hochbau, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
LosLOT-0001