2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rohuküla sadama Lõunabasseini kaitserajatiste rekonstrueerimine
Beschreibung: Rohuküla sadama Lõunabasseini kaitserajatiste rekonstrueerimine vastavalt riigihanke alusdokumentides sätestatud tingimustele. Hankelepingu kestus kokku on 1630 kalendripäeva, millest 900 kalendripäeva on töö teostamise periood (täitmisaeg) ja 730 kalendripäeva on garantiiperiood (garantiiaeg). Vastavalt hanketeate punktile 5.1.3. "Eeldatav kestus" on hankelepingu eeldatavaks kestuseks märgitud 960 kalendripäeva, millest 900 kalendripäeva on töö teostamise periood (täitmisaeg) ning 60 kalendripäeva on arvestatud viimase arve esitamiseks ning makse teostamiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310468-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45241300 Bau von Anlegeplätzen
5. Los
Los: LOT-0000