543595-2026 - Auftragsänderung
Kroatien – Diagnostika – Dijagnostički testovi za mikrobiologiju-grupe
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dijagnostički testovi za mikrobiologiju-grupe
Beschreibung: Predmet nabave su Dijagnostički testovi za mikrobiologiju – grupe za potrebe Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Osječko-baranjske županije, Službe za mikrobiologiju, sukladno Troškovnicima koji čine sastavni dio Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: JN-02/25 VV
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33694000 Diagnostika
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Dijagnostički testovi za mikrobiologiju – grupe za potrebe Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Osječko-baranjske županije, Službe za mikrobiologiju, GRUPA 3: IGRA - dijagnostički test za TBC
Beschreibung: Predmet nabave su Dijagnostički testovi za mikrobiologiju – grupe za potrebe Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Osječko-baranjske županije, Službe za mikrobiologiju, sukladno Troškovnicima koji čine sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi. GRUPA 3: IGRA - dijagnostički test za TBC
Interne Kennung: JN-02/25 VV-3