2. Verfahren
Verfahren
Titel: Priekšlikumi Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas teritorijas plānojuma risinājumiem vides jomā un ietekmes uz vidi stratēģiskais novērtējums
Beschreibung: Priekšlikumi Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas teritorijas plānojuma risinājumiem vides jomā un ietekmes uz vidi stratēģiskais novērtējums
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90711000 Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor