2. Verfahren
Verfahren
Titel: 1. Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz w Bloku Operacyjnym Wielospecjalistycznym, w trakcie zwykłej ordynacji czasu pracy oraz dyżurów medycznych. 2. Udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresie anestezjologii i intensywnej terapii w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii
Beschreibung: 3. PRZEDMIOT KONKURSU Przedmiotem konkursu jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych dla osób ubezpieczonych i innych osób uprawnionych, objętych opieką Górnośląskiego Centrum Medycznego im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, ul. Ziołowa 45/47, 40-635 Katowice w następującym zakresie: 1. Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz w Bloku Operacyjnym Wielospecjalistycznym, w trakcie zwykłej ordynacji czasu pracy oraz dyżurów medycznych. 2. Udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresie anestezjologii i intensywnej terapii w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii z Nadzorem Kardiologicznym, w trakcie dyżurów medycznych 3. Uczestniczenie w procedurze związanej z pobraniem narządów od dawcy, u którego stwierdzono zgon wskutek śmierci mózgu lub nieodwracalnego zatrzymania krążenia (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 22 marca 2010 r. w sprawie szczegółowego sposobu ustalania kosztów czynności związanych z pobieraniem, przechowywaniem, przetwarzaniem, sterylizacją i dystrybucją komórek, tkanek i narządów, t.j. Dz. U. 2022 poz. 2093). 4. Dokonywanie wstępnej kwalifikacji zmarłego dawcy tkanek oka (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 22 marca 2010 r. w sprawie szczegółowego sposobu ustalania kosztów czynności związanych z pobieraniem, przechowywaniem, przetwarzaniem, sterylizacją i dystrybucją komórek, tkanek i narządów). 5. Wykonywanie znieczulenia do embolizacji wewnątrzczaszkowej. 6. Udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii w Pracowni Radiologii Zabiegowej, w Zakładzie Endoskopii oraz w Oddziale Psychiatrii i Psychoterapii. Świadczenia będą udzielane podczas zwykłej ordynacji czasu pracy, dyżurów medycznych zwykłych lub świątecznych. Ilekroć w SWKO lub w załącznikach do SWKO jest mowa o: Zwykłej ordynacji czasu pracy rozumie się przez to udzielanie świadczeń zdrowotnych w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) pomiędzy godz. 725 - 15 00 lub godz. 700 - 1435. Dyżurze zwykłym rozumie się przez to dyżur medyczny pełniony w godzinach popołudniowych i nocnych w dni powszednie tj. od poniedziałku do piątku wynosi 16 h 25’ tj. od 1500 do 725 dnia następnego lub od 1435 do 700 dnia następnego. Dyżurze świątecznym rozumie się przez to dyżur medyczny pełniony w soboty, niedziele oraz w dni ustawowo wolne od pracy wynosi 24 h tj. od 7 25 do 7 25 dnia następnego lub od 700 do 700 dnia następnego. Nazwy i kody opisujące przedmiot zamówienia określone we Wspólnym Słowniku Zamówień: CPV 85111200-2 – Medyczne usługi szpitalne Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość rozszerzenia lub zmniejszenia ilości jednostek/komórek w przypadku utworzenia nowych jednostek/komórek lub innych zmian organizacyjnych u Udzielającego zamówienia lub/i w przypadku udzielania świadczeń zdrowotnych przez Udzielającego zamówienia na zlecenie innych podmiotów.
Interne Kennung: DK/120/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111200 Ärztliche Versorgung im Krankenhaus
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz w Bloku Operacyjnym Wielospecjalistycznym, w trakcie zwykłej ordynacji czasu pracy oraz dyżurów medycznych. 2. Udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresie anestezjologii i intensywnej terapii w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii z
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen