2. Verfahren
Verfahren
Titel: System Integrators Audio NPO
Beschreibung: De NPO heeft in het kader van haar bedrijfsvoering behoefte aan de aanschaf van apparatuur, het realiseren van turnkey projecten en het toekomst gericht meedenken en adviseren t.b.v. het produceren van programma’s. Hierbij moet gedacht worden aan leveren en installeren van mengtafels, kvm-systemen, camera’s, servers, PC’s, software, monitoren, montagesystemen e.d. in diverse configuratievarianten inclusief operationele en technische consultancy, ontwerp, installatie, configuratie, oplevering en overdracht naar de beheerpartij. Hiervoor heeft NPO deze aanbesteding uitgeschreven.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: System Integrators Audio NPO
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 32000000 Equipos de radio, televisión, comunicaciones y telecomunicaciones y equipos conexos