543704-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln – Správa Systému VO Neratovice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSpráva Systému VO Neratovice
BeschreibungCílem této Veřejné zakázky je uzavření Smlouvy o poskytování služeb včetně příloh (dále jen „Smlouva“), jejíž závazný vzor tvoří přílohu č. 3 této Zadávací dokumentace. Na základě Smlouvy bude vybraný dodavatel realizovat předmět Veřejné zakázky, jímž jsou služby spočívající v zajištění komplexní správy Systému VO, jež je v majetku a správě Zadavatele, včetně služeb spočívajících v provádění Údržby Systému VO, Údržby Ostatních zařízení a Speciálního osvětlení, Údržby a Provozu Vánoční světelné výzdoby, Oprav Systému VO, Provozu dispečinku, Plnění role Garanta Systému VO a Pravidelné aktualizace Pasportu Systému VO (dále jen „Služby“).
Interne KennungČ. j.: MěÚN/051542/2026; Sp. zn.: MěÚN/051542/2026/01
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232000 Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje následující změny závazku ze Smlouvy, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem: a) úprava jednotkových nabídkových cen na základě inflační doložky vymezené v čl. 4.5 a 4.6 Smlouvy; b) změna informačního systému Objednatele pro vedení Pasportu Systému VO dle bodu 7 přílohy č. 2 Smlouvy – Specifikace služeb.