See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dosprzętowienie i modernizacja wielospecjalistycznej przychodni ambulatoryjnej oraz nowopowstającego POZ - Doposażenie przestrzeni pacjenta i lekarza POZ II
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wyposażenie wielospecjalistycznej przychodni ambulatoryjnej w podstawowy sprzęt i umeblowanie. Zamówienie zostało podzielone na III części: - Część I - Wyposażenie gabinetu lekarskiego - Część II - Wyposażenie poczekalni dla pacjentów - Część III - Przechowywanie i zaplecze Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 301425-2026
Interne Kennung: ZP.272.5.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt. 2) ustawy pzp wyznaczył skrócony termin składania ofert z powodu zajścia pilnej potrzeby udzielenia zamówienia i skrócenia terminu składania
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje wyposażenie wielospecjalistycznej przychodni ambulatoryjnej w podstawowy sprzęt i umeblowanie. Zamówienie zostało podzielone na III części: - Część I - Wyposażenie gabinetu lekarskiego
Interne Kennung: 1. ZP.272.5.7.2026
Los: LOT-0002
Titel: 2. Dosprzętowienie i modernizacja wielospecjalistycznej przychodni ambulatoryjnej oraz nowopowstającego POZ - Doposażenie przestrzeni pacjenta i lekarza POZ II
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wyposażenie wielospecjalistycznej przychodni ambulatoryjnej w podstawowy sprzęt i umeblowanie. Zamówienie zostało podzielone na III części: - Część II - Wyposażenie poczekalni dla pacjentów
Interne Kennung: 2. ZP.272.5.7.2026
Los: LOT-0003
Titel: 3.Dosprzętowienie i modernizacja wielospecjalistycznej przychodni ambulatoryjnej oraz nowopowstającego POZ - Doposażenie przestrzeni pacjenta i lekarza POZ II”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wyposażenie wielospecjalistycznej przychodni ambulatoryjnej w podstawowy sprzęt i umeblowanie. Zamówienie zostało podzielone na III części: - Część III - Przechowywanie i zaplecze Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: 3. ZP.272.5.7.2026
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel