2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verwerking en transport (optioneel) van Grof Huishoudelijk RestAfval
Beschreibung: de verwerking en transport (optioneel) van Grof Huishoudelijk RestAfval voor de volgende stromen: • Perceel 1: Huis-aan-huis ingezamelde stromen – sortering en verwerking vanuit tenminste 2 overslagstations en een door inschrijver aan te bieden ontvangstlocatie; • Perceel 2: Thermische verwerking van GHRA van milieustraten met optioneel aan te bieden: transport. Bandbreedte gewicht (ton per jaar): Perceel 1: huis-aan-huis ingezameld GHRA 2200 +/- 20% Perceel 2: Brongescheiden GHRA van milieustraten 11.600 +/- 20%
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbaar Europese aanbesteding: er is geen sprake van een (Pre-)selectiefase.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: soortering en verwerking huis-aan-huis ingezamelde stromen
Beschreibung: Perceel 1: Huis-aan-huis ingezamelde stromen – sortering en verwerking vanuit tenminste 2 overslagstations en een door inschrijver aan te bieden ontvangstlocatie; Bandbreedte gewicht (ton per jaar): Perceel 1: huis-aan-huis ingezameld GHRA 2200 +/- 20%
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optioneel aan te bieden bij perceel 2: het transport van enkele milieustraten naar de verwerkingslocatie.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Thermische verwerking van GHRA van milieustraten met optioneel aan te bieden: transport..
Beschreibung: Thermische verwerking van GHRA van milieustraten met optioneel aan te bieden: transport. Het gaat om het transport van enkele milieustraten naar de verwerkingslocatie. Perceel 2: 2: Brongescheiden GHRA van milieustraten. Bandbreedte gewicht per jaar (ton): 11.600 +/- 20%
Interne Kennung: 2