543732-2025 - Wettbewerb
Polen – Server – Zakup serwerów pod system CSIRE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup serwerów pod system CSIRE
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów oraz oprogramowania witalizacyjnego pod system CSIRE dla Enea Operator sp. z o. o. W ramach zamówienia oferent dostarczy 4 identyczne konfiguracje składające się z 2 przełączników 100 Gb/s LAN, 2 przełączników SAN 32Gb/s, jednego 2 dwóch przełącznikówa LAN 1Gb dla portów zarządzających oraz 10 serwerów.
Interne KennungRPUZ/P/0482/2025/EC
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów dla Enea Operator sp. z o.o. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w rozdziale II SWZ.