See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w Oddziale Ginekologiczno Położniczym wraz z Blokiem Porodowym SPZOZ Myślenicach
Beschreibung: Konkurs ofert na udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w Oddziale Ginekologiczno Położniczym wraz z Blokiem Porodowym SPZOZ Myślenicach
Interne Kennung: O GIN-POŁ/XII
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: GIN-POŁ/XII