2. Verfahren
Verfahren
Titel: Losse inrichting Bibliotheek Leidschendam
Beschreibung: De gemeente Leidschendam-Voorburg organiseert een Europese openbare aanbesteding voor de levering en gebruiksklare oplevering van de losse inrichting van de nieuwe Bibliotheek Leidschendam. De opdracht omvat onder meer de levering, het transport, de inhuizing, de montage en plaatsing van bibliotheek- en projectmeubilair, inclusief logistieke coördinatie, afvoer van verpakkingsmateriaal en nazorg. De aanbesteding resulteert in één overeenkomst met één opdrachtnemer.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie documenatatie.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39155000 Büchereimöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000