543791-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Bauarbeiten – Centrum sociálnych služieb Horelica, pracovisko Horelica 18, Čadca – zníženie energetickej náročnosti budovy a sanácia vlhkosti v murivách objektu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Centrum sociálnych služieb Horelica, pracovisko Horelica 18, Čadca – zníženie energetickej náročnosti budovy a sanácia vlhkosti v murivách objektu
Beschreibung: V rámci stavebných prác je riešené komplexná obnovu exteriéru budovy a interiéru prízemia vrátane pridružených priestorov tak, aby po stavebných úpravách objekt spĺňal súčasné predpisy v oblasti teplotechniky, bezpečnosti a vlhkostných pomerov prevádzky. Objekt je čiastočne trojpodlažný a čiastočne štvorpodlažný. Navrhuje sa jeho celková rekonštrukcia spočívajúca vo výmene okenných a dverných otvorov, zateplení fasády a výmeny strešnej krytiny. V rámci stavebných prác sa vyriešia aj systémové poruchy stavby ako je vlhnutie muriva, porušená hydroizolácia, spevnené plochy okolo objektu a drobné dispozičné úpravy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001