543798-2025 - Wettbewerb
Polen – Erkennungs- und Analysegeräte – dostawa aparatury laboratoryjnej dla CeNT UW – robot pipetujący
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titeldostawa aparatury laboratoryjnej dla CeNT UW – robot pipetujący
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury laboratoryjnej dla CeNT UW – robot pipetujący 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
5. Los
LosLOT-0001
Titelrobot pipetujący
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji.