2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úrazové pojištění a pojištění odpovědnosti 2026-2029
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je úrazové pojištění a pojištění odpovědnosti za škodu. Pojistníkem bude Česká rada dětí a mládeže. Zadání veřejné zakázky vychází z údajů o počtu pojištěných členů a osob aktuálních ke dni vyhlášení zadávacího řízení. Tyto údaje mohou sloužit pro dodavatele jako podklad pro stanovení jednotkové ceny, která posléze bude použita pro stanovení celkové výše pojistného, avšak pojištěnými budou všechny osoby splňující obecnou definici pojištěných osob, přičemž rozsah těchto pojištěných osob se může k datu uzavření pojistné smlouvy i během jejího trvání měnit.
Interne Kennung: Úrazové pojištění a pojištění odpovědnosti 2026-2029
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Úrazové pojištění a pojištění odpovědnosti
Interne Kennung: Úrazové pojištění a pojištění odpovědnosti
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Úprava pojistného v závislosti na počtu pojištěných osob