2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne (partiami) dostawy odczynników wytwarzanych przez Abcam, Antibodies.com, Proteintech, TargetMol dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum w Krakowie, przeznaczonych w szczególności do działalności w zakresie kształcenia, statutowej, naukowej, badawczej i eksperymentalno-rozwojowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie sukcesywnych (partiami) dostaw odczynników wytwarzanych przez Abcam, Antibodies.com, Proteintech, TargetMol dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum w Krakowie, przeznaczonych w szczególności do działalności w zakresie kształcenia, statutowej, naukowej, badawczej i eksperymentalno-rozwojowej. 1.1 Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane. 1.2 Przedmiot zamówienia może być finansowany lub współfinansowany w szczególności ze środków Unii Europejskiej lub innych środków, pozyskanych w ramach projektów lub umów bądź programów zewnętrznych albo grantów itp., zarówno obecnie realizowanych przez Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum, jak również realizowanych w przyszłości. 1.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający zestawienie ilościowe odczynników określa Załącznik A do SWZ, który stanowi jednocześnie formularz kalkulacji ceny oferty. Przedmiot zamówienia stanowią także odczynniki, nie ujęte w Załączniku A do SWZ, ale zawarte w portfolio producentów Abcam, Antibodies.com, Proteintech, TargetMol, do dystrybucji których uprawniony jest Wykonawca. W przypadku każdorazowego zamówienia odczynnika/ odczynników spoza asortymentu uwzględnionego w Załączniku A do SWZ koniecznym jest uzyskanie informacji od Wykonawcy o jego/ ich dostępności. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na pytania Wykonawców. 1.4 Zamawiający przewiduje możliwość 1 wznowienia zamówienia, polegającego na powtórzeniu przedmiotu zamówienia na okres równy okresowi realizacji umowy przed wznowieniem lub do wykorzystania maksymalnej wartości brutto umowy po wznowieniu, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej, przy czym Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia terminu realizacji umowy po wznowieniu w ramach kwoty, która pozostała do wykorzystania. 2. Pozostałe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia zostały zawarte w SWZ i załącznikach SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien, 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie sukcesywnych (partiami) dostaw odczynników wytwarzanych przez Abcam, Antibodies.com, Proteintech, TargetMol dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum w Krakowie, przeznaczonych w szczególności do działalności w zakresie kształcenia, statutowej, naukowej, badawczej i eksperymentalno-rozwojowej. 1.1 Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane. 1.2 Przedmiot zamówienia może być finansowany lub współfinansowany w szczególności ze środków Unii Europejskiej lub innych środków, pozyskanych w ramach projektów lub umów bądź programów zewnętrznych albo grantów itp., zarówno obecnie realizowanych przez Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum, jak również realizowanych w przyszłości. 1.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający zestawienie ilościowe odczynników określa Załącznik A do SWZ, który stanowi jednocześnie formularz kalkulacji ceny oferty. Przedmiot zamówienia stanowią także odczynniki, nie ujęte w Załączniku A do SWZ, ale zawarte w portfolio producentów Abcam, Antibodies.com, Proteintech, TargetMol, do dystrybucji których uprawniony jest Wykonawca. W przypadku każdorazowego zamówienia odczynnika/ odczynników spoza asortymentu uwzględnionego w Załączniku A do SWZ koniecznym jest uzyskanie informacji od Wykonawcy o jego/ ich dostępności. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na pytania Wykonawców. 1.4 Zamawiający przewiduje możliwość 1 wznowienia zamówienia, polegającego na powtórzeniu przedmiotu zamówienia na okres równy okresowi realizacji umowy przed wznowieniem lub do wykorzystania maksymalnej wartości brutto umowy po wznowieniu, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej, przy czym Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia terminu realizacji umowy po wznowieniu w ramach kwoty, która pozostała do wykorzystania. 2. Pozostałe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia są zawarte w SWZ i załącznikach do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji