543884-2025 - Wettbewerb
Polen – Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen – Organizacja VI edycji Konkursu Gospodarczego promującego potencjał gospodarczy Pomorza Zachodniego wraz z galą finałową
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOrganizacja VI edycji Konkursu Gospodarczego promującego potencjał gospodarczy Pomorza Zachodniego wraz z galą finałową
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zaplanowanie, przygotowanie i przeprowadzenie szóstej edycji Konkursu Gospodarczego „Twój biznes pod banderą sukcesu” wraz z galą finałową, promującej potencjał gospodarczy Pomorza Zachodniego. 2. Na przedmiot zamówienia składają się: 1) Zaplanowanie, przygotowanie i przeprowadzenie szóstej edycji Konkursu Gospodarczego „Twój biznes pod banderą sukcesu”. 2) Zaplanowanie, przygotowanie i przeprowadzenie gali finałowej, podsumowującej szóstą edycję Konkursu Gospodarczego „Twój biznes pod banderą sukcesu”. 3) Zrealizowanie kampanii promocyjno- informacyjnej w mediach lokalnych i branżowych w ramach nagrody dla Laureatów konkursu. 3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej „SOPZ”) stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungWOiRZL.II.272.49.2025.ABJ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy PZP, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Zgodnie z art. 257 ustawy PZP Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 3. Złożenie oferty odbywa się poprzez wypełnienie zdefiniowanego przez Zamawiającego w systemie - elektronicznego formularza ofertowego (systemowy Formularz Oferty). 4. Wraz z ofertą Wykonawca jest zobowiązany złożyć: 1) Oświadczenie, o którym mowa w Rozdziale X pkt 4 SWZ – Załącznik nr 3 do SWZ (także podmiotu udostępniającego zasoby, jeżeli dotyczy; w przypadku wspólnego ubiegania się wykonawców o udzielenie zamówienia ww. dokument składa każdy z Wykonawców); 2) wykaz kryteriów pozacenowych – Koncepcja zamówienia, zgodnie z Załącznikiem nr 6 do SWZ o której mowa w Rozdziale XIX pkt Ad.2 SWZ, podlegającą ocenie według kryteriów określonych ww. Rozdziale; 3) Wykaz osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnego do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacji o podstawie do dysponowania tymi osobami; Wzór Wykazu stanowi Załącznik nr 7 do SWZ (dokument wymagany wraz z ofertą na podstawie art. 126 ust. 2 ustawy PZP); Wykaz osób składany jest na potwierdzenie spełnienia warunku udziału w postępowaniu oraz na potrzeby otrzymania punktów w ramach kryterium oceny ofert. Niniejszy dokument podlega uzupełnieniu lub poprawieniu na podstawie art. 128 ust. 1 i ust. 4 ustawy PZP w zakresie spełnienia warunków udziału w postępowaniu określonych w Rozdziale VII pkt 2 ppkt 4.2. Zamawiający informuje, że w stosunku do informacji zawartych w Wykazie osób w zakresie kryteriów oceny ofert nie znajdują zastosowania przepisy art. 128 ust. 1 i 4 oraz art. 223 ust. 1 ustawy PZP. 4) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia (jeżeli dotyczy), stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ; 5) oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o którym mowa w Rozdziale XII pkt 5 SWZ (jeżeli dotyczy), stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ; 6) dowód wniesienia wadium; 7) odpis lub informacja, o której mowa w pkt 4; 8) stosowne pełnomocnictwo lub inny dokument, o którym mowa w pkt 5 (jeżeli dotyczy). 5. W celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby jest umocowana do jego reprezentowania, Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa w zdaniu powyżej, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskaże dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów. 6. Jeżeli w imieniu Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w pkt 4, Wykonawca jest zobowiązany dołączyć do oferty stosowne pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania odpowiednio Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby. 7. Przy wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający będzie się kierował kryteriami oceny ofert opisanymi w Rozdziale XIX SWZ. 8. Termin realizacji zamówienia: do 9 miesięcy od dnia zawarcia umowy, z zastrzeżeniem że realizacja umowy musi zakończyć się do dnia 30.04.2026r. roku.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste, 72400000 Internetdienste, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design, 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji.