2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace stravovacího provozu při MZŠ Vracov – stavební práce
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace díla spočívajícího v modernizaci školní kuchyně Masarykovy základní školy ve Vracově. Stavební úpravy se týkají především vnitřní části objektu, nových rozvodů elektro, vody, kanalizace a vzduchotechniky. Díky realizaci projektu dojde k energetickým úsporám v dotčeném objektu. Předmět veřejné zakázky je blíže specifikován v projektové dokumentaci (příloze č. 5 zadávací dokumentace) a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr (příloze č. 2 zadávací dokumentace). Zadavatel upozorňuje na skutečnost, že vybraný dodavatel je povinen v rámci plnění veřejné zakázky poskytnout dodavateli gastrotechnologie veškerou nezbytnou součinnost, zejména umožnit přístup na staveniště, koordinovat postup prací a respektovat harmonogram dodávky a instalace gastrotechnologie, která bude probíhat souběžně s plněním této veřejné zakázky. Vybraný dodavatel je povinen přizpůsobit organizaci svých prací této skutečnosti tak, aby nedocházelo k prodlevám či kolizím. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je zajištění osazení měření za účelem zavedení energetického managementu dle metodiky Operačního programu životního prostředí (jež tvoří přílohu č. 9 zadávací dokumentace) a dále proškolení uživatelů z pohledu provozu a splnění energetických parametrů stanovených energetickým posudkem (jež tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace) v době udržitelnosti projektu. Konkrétní technické řešení a rozsah měření jsou definovány v projektové dokumentaci (příloze č. 5 zadávací dokumentace) a soupisu stavebních prací (příloze č. 2 zadávací dokumentace).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: § 56 a násl. ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45453100 Sanierungsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Modernizace stravovacího provozu při MZŠ Vracov – stavební práce