2. Verfahren
Verfahren
Titel: Markedsdialog vedr. Behandling af trykflasker (SMOKA og ARGO)
Beschreibung: Markedsdialog vedr. Behandling af trykflasker (SMOKA og ARGO). Vi ønsker at gennemføre en markedsdialog med mulige leverandører for Behandling af Trykflasker fra SMOKA og ARGO. Vi vil rigtig gerne i dialog med Indenlandske og udenlandske leverandører for behandling af Trykflasker. Vi agter at gennemfører Udbud med Forhandling umiddelbart efter endt Markedsdialog.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90523000 Entsorgung von Giftmüll, außer Atommüll und verseuchten Böden