54391-2025 - Wettbewerb
Polen – Diverse Düngemittel – Nawóz wieloskładnikowy YARA MILA PROBETA 15 8 10 lub równoważny
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNawóz wieloskładnikowy YARA MILA PROBETA 15 8 10 lub równoważny
BeschreibungNawóz wieloskładnikowy YARA MILA PROBETA 15 8 10 lub równoważny w ilości 96 ton. Opis przedmiotu zamówienia – parametry techniczne i jakościowe wymagane dla produktu równoważnego: Nawóz wieloskładnikowy, kompleksowy typu nitrofoska. Zawartość: N 15% azotu, w tym: 8,7% w formie amonowej NH4 6,3% w formie azotanowej NO3 P2O5 8% fosforu K2O 10% potasu CaO 4,3% wapnia MgO 1,5% magnez SO3 5,0% siarka B 0,10% bor Na potwierdzenie informacji w/w parametrów jakościowych środka równoważnego Zamawiający wymaga załączenia do oferty karty charakterystyki. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Interne Kennung29/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
LosLOT-0001