2. Verfahren
Verfahren
Titel: Naprawa główna toru nr 1 od km - 0,416 do km 5,650 na linii kolejowej nr 343 Głuchołazy - Granica Państwa (Mikulovice) wraz remontem obiektów inżynieryjnych i robotami towarzyszącymi
Beschreibung: Naprawa główna toru nr 1 od km - 0,416 do km 5,650 na linii kolejowej nr 343 Głuchołazy - Granica Państwa (Mikulovice) wraz remontem obiektów inżynieryjnych i robotami towarzyszącymi
Vorherige Bekanntmachung: 247027-2026
Interne Kennung: 0662/IZ15GM/00819/00846/26/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001