543926-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – Město Přimda – výstavba FVE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMěsto Přimda – výstavba FVE
BeschreibungDodávka a instalace FVE na střeše v objektu ve vlastnictví Zadavatele. Předávací místo č. 1 – Budovy školy a tělocvičny: - výrobna o výkonu 90,00 kWp, - akumulační zařízení (bateriová úložiště) s min. využitelnou kapacitou 90,00 kWh. Předávací místo č. 2 – Budovy bazénu a tělocvičny: - výrobna o výkonu 72,00 kWp, - akumulační zařízení (bateriová úložiště) s min. využitelnou kapacitou 72,00 kWh. Výrobna obsahuje fotovoltaické panely, střídače a příslušenství s prokázáním garančních testů při uvedení systému do provozu. Součástí dodávky je řízení optimalizace FVE s uplatněním komunitní energetiky.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45251220 Kraftwerk mit Kraft-Wärme-Kopplung
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2025001