2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usług związanych z opróżnianiem koszy na śmieci ustawionych w pasach drogowych wybranych ulic kategorii gminnej na terenie Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy oraz zakup koszy na śmieci
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie usług związanych z opróżnianiem koszy na śmieci ustawionych w pasach drogowych wybranych ulic kategorii gminnej na terenie Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy oraz zakup koszy na śmieci. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) opróżnianie koszy wraz z usuwaniem nieczystości nagromadzonych wokół koszy oraz za-ładunkiem, wywozem i utylizacją zanieczyszczeń. 2) opróżnianie koszy będzie odbywać się 7 dni w tygodniu tj. od poniedziałku do niedzieli przez okres 12 miesięcy. 3) zakup i ustawienie koszy ulicznych.
Interne Kennung: P-49/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001