543945-2025 - Auftragsänderung
Polen – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – Wybór pośredników finansowych w celu wdrażania instrumentu finansowego „Pożyczka dla MŚP” w ramach Funduszu funduszy województwa świętokrzyskiego. cz. I
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWybór pośredników finansowych w celu wdrażania instrumentu finansowego „Pożyczka dla MŚP” w ramach Funduszu funduszy województwa świętokrzyskiego. cz. I
BeschreibungOpis zamówienia: Część I obejmuje świadczenie przez Wykonawcę zadania wdrożenia i zarządzania instrumentem finansowym, polegającego w szczególności na utworzeniu instrumentu finansowego „Pożyczka dla MŚP” oraz udzieleniu co najmniej 32 jednostkowych pożyczek o parametrach określonych w „Metryce instrumentu finansowego pożyczka dla MŚP” w łącznej wysokości co najmniej 22 000 000,00 PLN z wkładu finansowego wniesionego z Funduszu funduszy przez Zamawiającego do utworzonego instrumentu finansowego, uzupełnionego o wkład własny Wykonawcy w wysokości zadeklarowanej przez Wykonawcę na etapie postępowania przetargowego (nie niższej niż 5 %). Według stanu na dzień połowy okresu budowy portfela wskaźniki, o których mowa w niniejszym akapicie powinny zostać osiągnięte na poziomie co najmniej [40] %. Wykonawca dysponuje przynajmniej jedną placówką na terenie powiatu jędrzejowskiego lub zadeklaruje w biznes planie jej otwarcie w terminie 2 miesięcy od momentu podpisania umowy operacyjnej.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001