2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawę 4 sztuk fabrycznie nowych autobusów niskopodłogowych rok produkcji 2026
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: a. dostawa do siedziby Zamawiającego 4 sztuk fabrycznie nowych autobusów jednego producenta b. gwarancja producenta przez okres 24 miesięcy, c. przeszkolenie personelu Zamawiającego w zakresie serwisu gwarancyjnego producenta. d. udzielenie Zamawiającemu autoryzacji serwisowej („Autoryzacja serwisowa”) zarówno na autobusy dostarczone w ramach niniejszego postępowania („Autoryzacja wewnętrzna”) jak i na wszelkie inne pojazdy marki należącej do jednego producenta - Wykonawcy („Autoryzacja zewnętrzna”). Przez autoryzację serwisową należy rozumieć: - wykonywanie napraw mechanicznych, obsług, przeglądów wraz z ingerencją w systemy pojazdu - wykonywanie napraw gwarancyjnych - dostęp do pełnej dokumentacji - diagnostyka i kodowanie sterowników - dostęp do najnowszych aktualizacji oprogramowania - oraz inne autoryzacje i uprawnienia, które zwyczajowo Wykonawca przekazuje w ramach Autoryzacji serwisowej. e. zapewnienie Zamawiającemu części zamiennych i innych materiałów potrzebnych do wykonywania autoryzacji serwisowych, o których mowa w lit. d. powyżej, na zasadach określonych odrębnie w umowie pomiędzy Zamawiającym i Wykonawcą.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
5. Los
Los: LOT-0001