See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van verse groenten en fruit
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de levering op afroep van verse groenten en fruit voor de HOGENT-studentenrestaurants - groenten en fruit vermeld in BIJLAGE B van het bestek Levering op afroep van andere groenten en fruit uit het door de opdrachtnemer aangeboden assortiment, dan deze in BIJLAGE B
Interne Kennung: SM-ND-DSV-CAT-2025-003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SM-ND-DSV-CAT-2025-003 - 1
Interne Kennung: 1