2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren, plaatsen, programmering, onderhouden en kostenverdeling van watermeters (koud/warm) en warmteverbruiksmeters
Beschreibung: Het leveren, plaatsen en verhuren (type omnium huurcontract) van warmteverbruikmeters en (sub)watermeters, opname van de meterstanden (indexen), en na einde overeenkomst het verwijderen van deze meters. Beheren van de kostenverdeling voor zowel de jaarlijkse kostenverdeling als de tussentijdse kostenverdeling bij wissel van huurder.
Interne Kennung: 2025-027
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65500000 Zählerablesung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38551000 Stromzähler, 38421100 Wasserzähler, 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten, 38410000 Zählinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025-027 - 1
Beschreibung: Warmtekostenverdelers
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2025-027 - 2
Beschreibung: subwatermeters (warm/koud)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2025-027 - 3
Beschreibung: meters in eigen beheer
Interne Kennung: 3